Smartband

Smartband LEMFO, iWOWN lub NO.1 – wybierz model dla siebie.

Smartband to urządzenie łączące funkcję zegarka, pulsometru, krokomierza, monitora snu oraz wielu innych. Jeśli uprawiasz sport i chcesz, by Twoje treningi stały się jeszcze bardziej wydajne, zainwestuj w opaskę z ciśnieniomierzem. Dzięki temu narzędziu będziesz kontrolować swój wysiłek fizyczny, a także analizować wyniki. Doprowadź swoje ćwiczenia do perfekcji! Szukasz opaski Smartband dobrej jakości?

Sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego z elektroniką!

Opaska sportowa z ciśnieniomierzem może być używana w każdych warunkach. Jest w pełni wodoodporna oraz charakteryzuje się długim czasem pracy baterii. Jest kompatybilna z systemem Android, dzięki czemu podłączysz ją do swojego telefonu, uzyskując jeszcze więcej funkcji – nie tylko treningowych. Odkryj potencjał opasek sportowych Smartband i wykorzystaj w pełni jego możliwości!

Staramy się na bieżąco uzupełniać naszą ofertę o nowe produkty na rynku, które wyposażane są przez producentów w innowacyjne funkcje, zwiększające możliwości dla klientów. Umieszczane w naszej ofercie asortyment obejmujący smartwatche, urządzenia Android Smart Box TV czy interkomy motocyklowe aktualizujemy o urządzenia, które pozwalają na jeszcze większe usprawnienie codziennego funkcjonowania i lepsze wykorzystanie czasu przeznaczonego na rozrywkę i relaks.

Proponujemy naszym klientom również wiele produktów w ramach specjalnych ofert promocyjnych, które prezentują atrakcyjne artykuły w jeszcze korzystniejszych cenach. Wyprzedaże pojawiają się na naszej stronie regularnie, dzięki czemu umożliwiamy zakup świetnych produktów. Wiele sklepów proponuje w niższych cenach jedynie akcesoria, które są już wypierane z rynku przez nowsze modele. Za sprawą OnlineWorld.pl można w ramach obniżek nabyć również produkty, będące nowością z zakresu smartwatchy, smartbandów, a także urządzeń Android Smart Box TV.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji
Aktywne filtry