Android Box TV 4-rdzeniowe

Coraz częściej telewizor nie pełni jedynie swojej podstawowej funkcji – umożliwienia użytkownikowi odbierania kanałów telewizyjnych, ale daje także wiele innych możliwości, w tym swobodnego wykorzystania internetu, które dostępne są poprzez podłączenie 4-rdzeniowego urządzenia Android Box TV. Dzięki temu można również wykorzystywać sieć do wszelkich innych działań, które dostępne są z poziomu komputera, a także urządzeń mobilnych. 

W naszej ofercie znajdują się przystawki Smart TV Box, które charakteryzują się zastosowaniem zróżnicowanych procesorów, a także pracy w zakresie pamięci RAM o różnych parametrach, dla mniej lub bardziej wymagających klientów. Ponadto urządzenia te z systemem Android dają jeszcze więcej opcji wykorzystania najnowszych aplikacji, chociażby poprzez swobodną możliwość korzystania ze sklepu Google Play.

Staramy się na bieżąco uzupełniać naszą ofertę o nowe produkty na rynku, które wyposażane są przez producentów w innowacyjne funkcje, zwiększające możliwości dla klientów. Umieszczane w naszej ofercie asortyment obejmujący smartwatche, urządzenia Android Smart Box TV czy interkomy motocyklowe aktualizujemy o urządzenia, które pozwalają na jeszcze większe usprawnienie codziennego funkcjonowania i lepsze wykorzystanie czasu przeznaczonego na rozrywkę i relaks.

Proponujemy naszym klientom również wiele produktów w ramach specjalnych ofert promocyjnych, które prezentują atrakcyjne artykuły w jeszcze korzystniejszych cenach. Wyprzedaże pojawiają się na naszej stronie regularnie, dzięki czemu umożliwiamy zakup świetnych produktów. Wiele sklepów proponuje w niższych cenach jedynie akcesoria, które są już wypierane z rynku przez nowsze modele. Za sprawą OnlineWorld.pl można w ramach obniżek nabyć również produkty, będące nowością z zakresu smartwatchy, smartbandów, a także urządzeń Android Smart Box TV.

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji
Aktywne filtry