Android Box TV 8-rdzeniowe

Zwiększoną szybkość pracy podczas codziennego korzystania umożliwiają 8-rdzeniowe urządzenia Smart TV Box z systemem Android, dzięki którym oprócz oglądania telewizji naziemnej czy satelitarnej w bardzo dobrej jakości obrazu, można również komfortowo korzystać z aplikacji dostępnych w Internecie. Poprzez umożliwienie podłączenia dodatkowych urządzeń, dopuszczalne jest skorzystanie z dodatkowych urządzeń, zawierających przydatne multimedia.

Zainstalowanie przystawki Android Smart TV Box umożliwia korzystanie z wszystkich tych funkcji, nawet bez posiadania telewizora z wbudowanym takim systemem. W ten sposób można korzystać z aplikacji, mogących umożliwić korzystanie z ogromnej bazy filmów czy seriali bez ograniczeń. To również opcja połączenia za pomocą WiFi innych urządzeń i wyświetlanie z nich wskazanych treści na telewizorze.

Staramy się na bieżąco uzupełniać naszą ofertę o nowe produkty na rynku, które wyposażane są przez producentów w innowacyjne funkcje, zwiększające możliwości dla klientów. Umieszczane w naszej ofercie asortyment obejmujący smartwatche, urządzenia Android Smart Box TV czy interkomy motocyklowe aktualizujemy o urządzenia, które pozwalają na jeszcze większe usprawnienie codziennego funkcjonowania i lepsze wykorzystanie czasu przeznaczonego na rozrywkę i relaks.

Proponujemy naszym klientom również wiele produktów w ramach specjalnych ofert promocyjnych, które prezentują atrakcyjne artykuły w jeszcze korzystniejszych cenach. Wyprzedaże pojawiają się na naszej stronie regularnie, dzięki czemu umożliwiamy zakup świetnych produktów. Wiele sklepów proponuje w niższych cenach jedynie akcesoria, które są już wypierane z rynku przez nowsze modele. Za sprawą OnlineWorld.pl można w ramach obniżek nabyć również produkty, będące nowością z zakresu smartwatchy, smartbandów, a także urządzeń Android Smart Box TV.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Aktywne filtry