Sposób dostawy Koszt dostawy Uwagi dodatkowe
Odbiór osobisty 0 zł Zamówione produkty możesz odebrać w naszej siedzibie na ulicy Grunwaldzkiej 9 lok.4 w Kwidzynie.
Paczkomaty InPost - przedpłata 11,00 zł Paczkomaty InPost to system skrytek pocztowych na terenie całej Polski, dzięki którym możesz odebrać swoje zamówienie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Przesyłki docierają do Paczkomatu InPost w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych od momentu nadania paczki. Na odbiór zamówienia masz 48 godzin - po tym czasie paczka zostanie przewieziona do najbliższego Oddziału InPost i będzie czekała na odbiór osobisty.
Z uwagi na ograniczone rozmiary skrytek, do Paczkomatów dostarczane są jedynie przesyłki, których wymiary nie przekraczają gabarytu C: 39 x 36 x 62 cm, a waga nie przekracza 25 kg.
Kurier InPost - przedpłata 9,00 zł Możesz skorzystać z wielu unikalnych opcji dodatkowych. Za przesyłki pobraniowe można płacić kartą, a gdy w danym momencie nie możesz odebrać paczki pod wskazanym adresem, skorzystaj z opcji przekierowania paczki do Paczkomatu, Punktu Odbioru Paczek lub do sąsiada.
Kurier InPost - pobranie 14,00 zł Możesz skorzystać z wielu unikalnych opcji dodatkowych. Za przesyłki pobraniowe można płacić kartą, a gdy w danym momencie nie możesz odebrać paczki pod wskazanym adresem, skorzystaj z opcji przekierowania paczki do Paczkomatu, Punktu Odbioru Paczek lub do sąsiada.
GLOBAL EXPRES - przedpłata 50-70 zł GLOBAL EXPRES - Unikalna usługa Poczty Polskiej na szybkie i tanie dostarczanie przesyłek o wadze maksymalnej 2KG na terenie UE. Status swojej przesyłki możesz śledzić na całej drodze od nadania w placówce pocztowej do momentu doręczenia, nawet gdy przesyłka znajduje się poza granicami Polski. Przesyłki docierają do krajów UE zwykle w ciągu 5-7 dni roboczych liczonych od następnego dnia po nadaniu przesyłki.