Sklep internetowy ONLINEWORLD.PL udostępnia następujące sposoby płatności:

Zwykły przelew

Zamówienie możesz opłacić bezpośrednio na nasze konto bankowe. W tytule przelewu koniecznie należy podać numer zamówienia, który podany jest w mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia do realizacji.

Online World Marcin Szymeczko
Słowackiego 22/17, 82-500 Kwidzyn
mBank:  41 1140 2004 0000 3102 7505 1224

 

Szybkie płatności Przelewy24.pl.

Płatność za pośrednictwem serwisu płatności internetowych Przelewy24.pl. Serwis Przelewy24.pl umożliwia realizację płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu internetowego. Decydując się na tę opcję płatności, automatycznie zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24.pl.

Realizując płatność za pomocą przelewu internetowego, po wybraniu swojego banku, należy zalogować się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. 
Lista banków obsługiwanych przez serwis Przelewy24.pl

Możesz zrealizować płatność przy użyciu karty kredytowej w systemie VISA jak i MASTER CARD. W celu dokonania płatności przy użyciu karty kredytowej należy podać wymagane informacje o karcie, posiadaczu karty oraz autoryzować transakcję kodem CVV lub CVC.

Serwis Przelewy24.pl posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz opiera się na szyfrowaniu SSL, gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

 

Płatność przy odbiorze 

Wybierając formę płatności przy odbiorze, za zamówione towary zapłacisz gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki.