• Obniżka
 • Nowy
Smartband NO.1 F5 z GPS'em barometrem i pulsometrem NO.1
 • Smartband NO.1 F5 z GPS'em barometrem i pulsometrem NO.1
 • Smartband NO.1 F5 z GPS'em barometrem i pulsometrem NO.1
 • Smartband NO.1 F5 z GPS'em barometrem i pulsometrem NO.1
 • Smartband NO.1 F5 z GPS'em barometrem i pulsometrem NO.1

Smartband NO.1 F5 z GPS'em barometrem i pulsometrem

209,99 zł
239,99 zł
Zniżka 30,00 zł
Smartwatch NO.1 F5 z GPS'em rejestruje przebyte trasy i oblicza spalone kalorie. Opaska posiada również pulsometr, barometr i termometr.
Kolor
Ilość w magazynie

smabanf4b_3.jpg
 • Platforma Nordic NRF25832QFAA
 • Wodoszczelność IP67
 • Powiadomienia o przychodzących wiadomościach i połączeniach - historia ostatnich 8 powiadomień
 • Kolorowy wyświetlacz OLED pokryty szkłem Corning Gorilla 3-ciej generacji
 • Długi czas pracy na baterii - do 30 dni
 • Dynamiczny pulsometr, wbudowany GPS do rejestrowania trasy
 • Wiele trybów sportowych
 • Termometr, ciśnienie atmosferyczne i wysokościomierz
 • Inteligentny tryb monitora snu
f5.jpg

Smartwatch GPS
Smartwatch F5 wyznacza nowe trendy w dziedzinie urządzeń noszonych. Producent NO.1 poszedł o krok dalej od konkurencji i stworzył produkt, który wykracza poza obecne standardy opasek sportowych. Model F5 jest zegarkiem, który jest naszpikowanym elektroniką i algorytmami. Każdy znajdzie w nim kilka przydatnych dla siebie funkcji.
f5_2.jpg

Funkcjonalność 
F5 w prosty sposób ułatwi prowadzenie aktywnego trybu życia każdemu użytkownikowi. Sygnalizuje wibracjami nadejście połączenia z nazwą kontaktu z książki telefonicznej, powiadomienia i wiadomości - dokładne treści, które można odczytać bezpośrednio na wyświetlaczu zegarka. Smartwatch przechowuje historię ostatnich ośmiu powiadomień/wiadomości. Nie musisz już wyjmować telefonu z kieszeni ani torby. Smartwatch została wyposażona w trzy-osiowy sensor ruchu, który wybudza wyświetlacz gdy podnosisz rękę sprawdzając godzinę. Dodatkowo opaska sama rozpoznaje kiedy kładziesz się spać i kiedy wstajesz. W dedykowanej aplikacji po synchronizacji danych sprawdzisz nie tylko długość snu, ale jak długo śniłeś/aś w głębokiej i płytkiej fazie snu.

f5_1.jpg

Bateria 
Niesamowicie pojemna bateria jak na urządzenie ze sportowym przeznaczeniem. Zegarek został wyposażony w ogniwo o pojemności aż 350mAh. Według zapewnień producenta pozwoli ono na normalne użytkowanie smartwatcha od 20 do 30 dni.
f5_4.jpg

Kompatybilność
Smartwatch NO.1 F5 kompatybilny jest z urządzeniami na systemie Android od wersji 4.4 i iOS od wersji 8.0. Dzięki rozbudowanej dedykowanej aplikacji będzie odbierał i wyświetlał powiadomienia, wiadomości oraz połączenia, które przychodzą na telefon. Aplikacja pozwala na szybką synchronizację danych z zegarkiem i wyświetla wszystkie informacje w czytelnych diagramach. 
f5_5.png

Wykonanie
Wymienne wytrzymałe, sylikonowe paski pozwolą Ci dopasować urządzenie do swojego gustu i ubioru. Koperta wykonana jest lekkiego i zarazem wytrzymałego włókna węglowego, a kolorowy wyświetlacz OLED pokryty jest szkłem Corning Gorilla 3-ciej generacji. Smartwatch posiada stopień ochrony przed wodą na poziomie IP67. Wbudowany GPS pozwoli na śledzenie swoich przebytych tras na mapie w dedykowanej aplikacji. Nawet gdy nie będziesz w zasięgu telefonu, ten inteligentny gadżet będzie zapisywać informacje o Twojej aktywności i automatycznie prześle je po przywróceniu połączenia.


Najważniejsze
W dedykowanej aplikacji będziesz mógł sprawdzić spalone kalorie, przebyty dystans i ilość kroków. Aplikacja HPlus pozwala w pełni spersonalizować swój profil. Ma pełen zakres ustawień przydatnych do konfiguracji SmartWatch'a. To właśnie w niej przechowywane są wszystkie dane o aktywności, które można w wolnej chwili przeglądać i analizować. Model F5 wyposażony jest w dynamiczny pulsometr, który pracuje przez cały dzień sprawdzając Twoje tętno i zapisując je w aplikacji. Możesz ustawić alarm dla wysokiego lub niskiego pulsu.
SMABANF5B
97 Przedmioty

Opis

Wyświetlacz
0.95 kolorowy OLED 96*64
Kompatybilność
Od wersji: Android 4.4, iOS 8.0
Bluetooth
4.2
Wodoszczelność
IP67
Pulsometr
Dynamiczny
Bateria
350mAh
Czas pracy
do 30 dni, GPS do 12h
Powiadomienia
Powiadomienia o połączeniach i wiadomościach
Aplikacja
HPlus
Wymiary
44*13mm / Pasek 25,5 cm
W zestawie
Smartband - Kabel USB
Gwarancja
24 miesiące

Specyficzne kody

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi NO.1 F5

Pliki do pobrania (489.35k)

W tej chwili brak komentarzy.

Produkty w tej samej kategorii

(Jest 4 innych produktów w tej samej kategorii.)