• Nowy
Smartband LEMFO S1 sportowa opaska z pulsometrem LEMFO
  • Smartband LEMFO S1 sportowa opaska z pulsometrem LEMFO
  • Smartband LEMFO S1 sportowa opaska z pulsometrem LEMFO
  • Smartband LEMFO S1 sportowa opaska z pulsometrem LEMFO

Smartband LEMFO S1 sportowa opaska z pulsometrem

Sportowy smartband z funkcją mierzenia pulsu, dystansu, kroków i spalonych kalorii. Opaska powiadamia również o przychodzących połączeniach i powiadomieniach z telefonu.
Kolor
Ilość w magazynie

s1_10.png
  • Kompatybilny z Androidem i iOS'em
  • Wodoszczelność IP67
  • Powiadomienia o przychodzących wiadomościach i połączeniach
  • Energooszczędny wyświetlacza OLED
  • Długi czas pracy na baterii - do 10 dni
  • Dynamiczny pulsometr
  • Inteligentny tryb monitora snu
Smartband
SmartBand S1 to kosmiczny gadżet wyposażony w super energooszczędny wyświetlacz OLED. Jest w pełni wodoodporny, kurzoodporny i wstrząsoodporny. Posiada stopień ochrony IP67. S1 jest przy tym dyskretny i pasuje do każdego ubioru. 
s1_2.png

Kompatybilność
Funkcjonalna i elegancka elektroniczna opaska S1 w prosty sposób ułatwi prowadzenie aktywnego trybu życia każdemu użytkownikowi. Sygnalizuje wibracjami nadejście połączenia, powiadomienia i wiadomości. Zawibruje on również, gdy oddalisz się od smartfonu na ponad 10 metrów. Nie musisz już wyjmować telefonu z kieszeni ani torby, aby być na bieżąco. Teraz już nigdy nie zapomnisz telefonu. Jest kompatybilna z telefonami na Androidzie (od 4.3) i iOS (od 7.0).

s1_8.png

Funkcjonalność
Smartband S1 posiada wiele rozbudowanych funkcji, które przydadzą Ci się w codziennym użytkowaniu. Opaska nie tylko śledzi twoją aktywność w ciągu dnia, ale posiada również tryb rowerowy ze śledzeniem trasy (wymagana aplikacja na telefonie), monitor snu i powiadomienia o wiadomościach i połączeniach przychodzących na telefon.
s1_3.png

Tracker
Opaska S1 stale komunikuje się ze smartfonem przez Bluetooth. Alert wibracyjny powiadomi Cię o połączeniu, wiadomości lub o innym zdarzeniu z telefonu. Opaska została również wyposażona w przydatną funkcję monitora snu, która zapisze informacje o długości odpoczynku. Nawet gdy nie będziesz w zasięgu telefonu, ten inteligentny gadżet będzie zapisywać informacje o Twojej aktywności i automatycznie prześle je po przywróceniu połączenia.
s1_1.png

Najważniejsze
W dedykowanej aplikacji będziesz mógł sprawdzić spalone kalorie, przebyty dystans i ilość kroków. Aplikacja Smart Wristband pozwala w pełni spersonalizować swój profil. Apka ma pełen zakres ustawień przydatnych do konfiguracji SmartBand'a. To właśnie w niej przechowywane są wszystkie dane o aktywności, które można w wolnej chwili przeglądać i analizować. Model S1 wyposażony jest dynamiczny pulsometr, który po włączeniu na bieżąco wyświetla informacje o pulsie. Zamontowana bateria to aż 90mAh i pozwala na pracę opaski do 10 dni użytkowania
s1_9.png

SMABANS1
1000 Przedmioty

Opis

Wyświetlacz
0.96" OLED 64*128
Kompatybilność
Od wersji: Android 4.3, iOS 7.0
Bluetooth
4.0
Wodoszczelność
IP67
Pulsometr
Dynamiczny
Bateria
90mAh
Czas pracy
do 10 dni
Powiadomienia
Powiadomienia o połączeniach i wiadomościach
Aplikacja
SmartWristband
W zestawie
Smartband
Gwarancja
12 miesięcy

Specyficzne kody

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi S1

Pliki do pobrania (476.83k)

W tej chwili brak komentarzy.

Produkty w tej samej kategorii

(Jest 4 innych produktów w tej samej kategorii.)