• Obniżka
 • Nowy
iWOWN P1 - Sportowy Smartwatch GPS z pulsometrem i EKG iWOWN
 • iWOWN P1 - Sportowy Smartwatch GPS z pulsometrem i EKG iWOWN
 • iWOWN P1 - Sportowy Smartwatch GPS z pulsometrem i EKG iWOWN

iWOWN P1 - Sportowy Smartwatch GPS z pulsometrem i EKG

239,99 zł
259,99 zł
Zniżka 20,00 zł
Bardzo lekki i bardzo elegancki smartband z funkcją mierzenia pulsu, dystansu, kroków i spalonych kalorii. Opaska powiadamia również o przychodzących połączeniach i powiadomieniach z telefonu.
Ilość w magazynie

 • Bardzo dobry, kolorowy wyświetlacz IPS - dobrze widoczny nawet na mocnym słońcu
 • Wodoszczelność na poziomie IP68 - pozwala na nurkowanie do 50 metrów
 • Pulsometr / monitor snu / zliczanie kroków, dystansu i spalonych kalorii
 • Pomiar EKG wraz z analizą Zmienności rytmu zatokowego HRV
 • Wbudowane wiele trybów sportowych
 • Wbudowany GPS powiązany z trybami sportowymi - np. uruchomienie trybu biegania włącza również GPS, który zapisuje trasę. Po synchronizacji z telefonem trasa jest dostępna do analizy w aplikacji
 • Bardzo dobry czas pracy na jednym ładowaniu - od 5-10 dni - zależnie od uruchomionych opcji
 • Smartwatch po połączeniu z telefonem informuje wibracjami o połączeniach przychodzących, powiadomieniach oraz wiadomościach. Wszystko można odczytać w historii na zegarku.
 • Kilka fajnych i dobrze przygotowanych motywów tarczy zegarka
 • Inteligentny tryb monitora snu - sam wykrywa kiedy kładziesz się spać i wstajesz oraz w jakiej fazie snu przebywałeś/aś
 • Dedykowana aplikacja iWOWNfit PRO jest dostępna w języku Polskim

ŚLEDŹ SWOJĄ TRASĘ TRENINGOWĄ

Model P1 posiada wbudowany moduł GPS, który automatycznie jest uruchamiany po wyborze odpowiedniego trybu sportowego. Dużo biegasz lub chodzisz na długie spacery, a dodatkowo chcesz śledzić swoje osiągnięcia w aplikacji? Nic prostszego, z modelem P1 jest to dziecinnie proste.

ZAAWANSOWANE FUNKCJE

Smartwatch iWOWN P1 nie tylko posiada wbudowany sensor umożliwiający precyzyjny pomiar pulsu, ale również pozwoli Ci zbadać ogólny stan zmęczenia organizmu. Pomiar tętna odbywa się automatycznie w odstępach kilkunastominutowych przez cały dzień. W aplikacji możesz sprawdzić kiedy oraz jakie skoki tętna wykrył zegarek w ciągu dnia. Smartwatch posiada również aktywny monitor snu, który automatycznie wykrywa kiedy kładziesz się spać i kiedy wstajesz. Dodatkowo w aplikacji pokaże Ci jak długo byłeś/aś w płytkiej fazie snu, a jak długo w głębokiej fazie snu.
Wbudowany sensor ruchu na bieżąco analizuje i zapisuje każdy Twój ruch. Wszystkie informacje o przebytym dystansie, wykonanych krokach, spalonych kaloriach dostępne są do wglądu w zegarku lub w aplikacji.
Po połączeniu Smartwatch P1 z telefonem będzie on powiadamiał Cię o przychodzących połączeniach, powiadomieniach czy też wiadomościach. W specjalnym miejscu na zegarku będziesz mógł odczytać treść tych powiadomień i wiadomości. Nie musisz specjalnie wyciągać telefonu z kieszeni by wiedzieć kto dzwoni lub pisze.
p1_4.jpg

NO TO SPORT

Lubisz się ruszać i nie możesz usiedzieć w miejscu? Chcesz by zakupiony gadżet sprostał Twoim wymaganiom? Wybierz iWOWN P1, który posiada aż 17 różnych trybów aktywności, a każdy tryb posiada dodatkowe opcje do ustawienia takie jak np. ilość spalonych kalorii, dystans do przebycia, czas, w którym chcesz wykonać trening itp.
Zegarek posiada też opcję stopera czy minutnika do precyzyjnych interwałowych treningów.

WYGLĄD TO NIE WSZYSTKO

ale producent zadbał o to by ten zegarek podobał się każdemu. Bardzo dobry kolorowy wyświetlacz IPS, który nawet w jasne, słoneczne dni jest dobrze widoczny. Ergonomiczne przyciski, które posiadają lekkie wyczuwalne kliknięcia. Szeroki pasek z metalowym zapięciem jest gwarancją trwałości i wytrzymałości. Model P1 posiada stopień ochrony przed wodą na poziomie IP68 - oznacza to, że nadaje się do pływania i nurkowania do 50 metrów.
Zegarek pozwala na dopasowanie do swoich upodobań tarczy graficznej zegara. Dostępnych jest kilka dobrze dopracowanych i nieźle wyglądających tarcz.

SMABANP1-B
50 Przedmioty

Opis

Wyświetlacz
1.3" IPS HD 240*240
Kompatybilność
Od wersji: Android 4.4, iOS 8.0
Bluetooth
4.2
Wodoszczelność
IP68
Pulsometr
Dynamiczny
Bateria
250 mAh
Czas pracy
5-7 dni
Powiadomienia
Powiadomienia o połączeniach i wiadomościach
Aplikacja
iWOWNfit
W zestawie
Smartwatch iWOWN P1 - Magnetyczny kabel USB
Gwarancja
12 miesięcy

Specyficzne kody

W tej chwili brak komentarzy.

Produkty w tej samej kategorii

(Jest 4 innych produktów w tej samej kategorii.)